Kvalitu našich výrobkov na mieru vám zabezpečujeme aj prostredníctvom správnemu výberu dodávateľov a výrobcov. Pre vašu 100% spokojnosť si vyberáme najlepších vo svojej oblasti! Najkvalitnejšie materiály a nábytkárske komponenty pomocou najspoľahlivejších technológií a nástrojov nám zaisťujú nasledujúce firmy:

JAZ HOLZ

JAF HOLZ je jedným z najväčších obchodníkov s drevom a drevenými materiálmi na Slovensku. A nie neúspešným. Pretože extrémne vysoké nároky na kvalitu nekladieme iba na naše výrobky, ale aj na náš servis pre zákazníkov.

BLUM

Firma BLUM sa už dlhé roky venujeme potrebám používateľov kuchýň na celom svete. Takto neustále získavajú nové poznatky a rozvíjajú nápady na výrobky, ktoré sú prispôsobené každodenným potrebám kuchyne.

WÜRTH

Firma Würth je svetovým lídrom v oblasti obchodu s montážnym a upevňovacím materiálom. Ich cieľom je poskytnúť vysoký štandard kvality, ktorý zaručí efektívnu prácu, vysoké nasadenie a istotu, že na výrobky Würth sa môžete vždy spoľahnúť.

TRENDWOOD

Podnikateľské poslanie slovenskej firmy TRENDWOOD – TWD obsahuje aj Príručka kvality systému ISO 9001:2000, ktorou sa riadime v dennom živote. Od roku 1993 Trendwood pomáha profesionálom aj domácim majstrom.

DÉMOS

Česká firma DÉMOS trade s medzinárodnou pôsobnosťou patrí k najvýznamnejším dodávateľom materiálov pre výrobu nábytku. Ponuku tvoria najrôznejšie typy plošných materiálov, nábytkových hrán i nábytkového kovania.

SVET DVIEROK

SVET DVIEROK – špecialisti na kvalitné interiérové dvierka je dynamicky sa rozvíjajúca divízia firmy
NIVA EXPO s.r.o.. Využíva 25 ročné skúsenosti materskej firmy a ich vysokokvalifikovaných pracovníkov.

SCHACHERMAYER

Už viac ako 180 rokov sa píše história úspechu rakúskeho rodinného podniku SCHACHERMAYER. Prostredníctvom rozsiahleho sortimentu dnes poskytujú podporu zákazníkom z remeselnej, priemyselnej a obchodnej oblasti.

WOOD-B

Obchodná spoločnosť WOOD-B s 50-timi zamestnancami, pôsobí na trhu od roku 1991 s dobre organizovanou a stále vylepšovanou štruktúrou. Základnou filozofiou ich snaženia je zabezpečiť tovar s najvyšším technickým štandardom.

ASTIN

Firma IDEAL SYSTEM s.r.o. ponúka výrobcom nábytku a interiérov široký sortiment tovaru pre úspešnú realizáciu tých najnáročnejších interiérových zákaziek. Tieto systémy fungujú už viac ako 15 rokov a predávajú sa vo viac ako 20 krajinách sveta.